YÜKLENİYOR
LAPİS LAZULİ

Lapis Lazuli taşı, Antik Mısır döneminde zarafet ve gösterişin sembollerinden bir tanesiydi. Takı ve aksesuarlarda kullanılan ve kullanılmaya devam edilen Lapis Lazuli zarafetinde ki ürünleri, Lazulit olarak sizlere sunuyoruz.

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Satışını yapmış olduğumuz ürün grupları için en iyiyi ve en yeniyi, en uygun fiyattan müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Modern tasarımların yansıtıldığı ürünlerimizde, kaliteyi ön planda tutmak için çabalıyoruz. Tarzınız ve tercihlerinize göre yüzlerce ürün çeşidi mağazamızda sizleri bekliyor. Sizde, aileniz için en doğru tasarım ve kalitede ki ürünleri seçmek için Lazulit'i tercih edebilirsiniz. Lazulit çözüm ortaklarıyla beraber, sizin için ürünlerini sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyetini de önemsiyoruz. En doğru çözümler için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Farlılıklar yaratacak geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin hayal ettiklerini, istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. Bunun yanı sıra kaliteye de önem veren Lazulit, çözüm ortaklarını bu doğrultuda seçmektedir. Modern çizgilerin etkin olduğu tasarımlarımızı sizde mağazamızda inceleyebilirsiniz. Türkiye ve dünyanın önde gelen çözüm ortaklarıyla beraber, modern pazarda büyümeye devam edecek olan Lazulit, müşteri memnuniyetini ön planda tutacaktır. Dönemsel olarak yenilenen showroom tasarımlarımız, evlerinizi süsleyecek.

TARİHÇEMİZ

2019 yılında Hakan Çelik ve Mucahit Öztur tarafından Kocaeli'de kurulmuş olan şirket, yerli ve yabancı malzeme ürün bayilikleri ile hizmet vermektedir.

MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN